O NAS - Trident


Przejdź do treści
O nas
Gabinet stomatologiczny TRIDENT w Katowicach jest kierowany przez dr n. med. Agnieszkę Srebrzyńską-Witek, która jest specjalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W gabinecie TRIDENT wykonujemy pełen wachlarz zabiegów chirurgicznych w jamie ustnej takich jak: usunięcia zębów, usunięcia ósemek czy zębów zatrzymanych, zabiegi przedprotetyczne, resekcje, implanty zębowe oraz wszelkie zabiegi ze wskazań ortodontycznych jak np.: odsłanianie zatrzymanych zębów, mikroimplanty ortodontyczne. Dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska-Witek specjalizuje się również w dziedzinie ortodoncji prowadząc leczenie zarówno dzieci jak i dorosłych przy pomocy aparatów ruchomych (wyjmowanych) jak i stałych, a także z wykorzystaniem aparatów nakładkowych Invisalign. W bardziej skomplikowanych przypadkach, w celu osiągniecia lepszych efektów leczenia oraz jego przyśpieszenia, dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska-Witek stosuje mikroimplanty ortodontyczne. Przeprowadza także leczenie skojarzone ortodontyczno–chirurgiczne w przypadkach sprowadzania zębów zatrzymanych.
Pozostali specjaliści gabinetu stomatologicznego TRIDENT otaczają pacjentów kompleksową opieką stomatologiczną, prowadząc leczenie ogólnostomatologiczne dzieci i dorosłych, wykonując uzupełnienia protetyczne czy leczenie endodontyczne z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu zaproponowany plan leczenia dostosowany jest do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Kameralna atmosfera gabinetu oraz stosowane najnowszych środków znieczulających powodują, że stres związany z leczeniem stomatologicznym ograniczany jest do minimum.
Naszymi pacjentami opiekuje się również wykwalifikowana higienistka stomatologiczna. Zajmuje się ona zabiegami higienizacyjnymi: usuwaniem kamienia, piaskowaniem zębów, fluoryzacją. Zwraca szczególna uwagę na dokładne usunięcie złogów nazębnych oraz na precyzyjne wypolerowanie czyszczonych powierzchni co zapobiega szybkiemu ponownemu gromadzeniu się osadów. Zadaniem higienistki stomatologicznej jest również edukacja pacjentów w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej.
gab2.jpg
gab3.jpg
gab4.jpg
gab5.jpg
Nasz zespół
Dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Założycielka i właścicielka Gabinetu TRIDENT w Katowicach. W 2007 roku ukończyła studia stomatologiczne na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Po uzyskaniu dyplomu odbyła roczny staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. W latach 2008-2014 była słuchaczką studium doktoranckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcie studiów doktoranckich prowadziła ćwiczenia i wykłady dla studentów stomatologii z zakresu chirurgii stomatologicznej. W roku 2016 uzyskała stopień doktora nauk medycznych wyróżnioną pracą pt.: "Przydatność cyfrowej tomografii wolumetrycznej do oceny morfologii przedniego uzębionego odcinka części zębodołowej żuchwy."
W latach 2009-2014 odbyła szkolenie specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Ponieważ jej zainteresowania zawodowe  również skupiały się w dziedzinie ortodoncji, w latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne w tym kierunku. Swoją wiedzę stale pogłębia na licznych wykładach i szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. W unikalny sposób łączy te dziedziny stomatologii, dając możliwość rozwiązywania trudnych przypadków klinicznych, wymagających leczenia skojarzonego. Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign. W gabinecie stomatologicznym Trident zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz ortodoncją.
Dr n. med. Anna Macura-Karbownik

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2007 roku ukończyła studia stomatologiczne na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. Od 2008 do 2017 roku była pracownikiem Katedry Protetyki Stomatologicznej SUM na stanowisku wykładowcy akademickiego.  W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy badawczej z zakresu protetyki stomatologicznej. Swoje zainteresowania dotyczące stomatologii odtwórczej i estetycznej poszerzała odbywając  szkolenie specjalizacyjne w latach 2010-2014. W 2015 roku uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu protetyki stomatologicznej.  Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w kursach i szkoleniach udoskonalających. W TRIDENT Stomatologia zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, endodoncją i protetyką.
Dr n. med. Anna Greń

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu. Następnie była słuchaczem Studium Doktoranckiego tej uczelni, które zakończyła obroną pracy doktorskiej pt. „Stan jamy ustnej u pacjentów cierpiących na schizofrenię, poddanych terapii neuroleptykami klasycznymi i atypowymi". Od dziecka lubiła wizyty w gabinecie stomatologicznym, dlatego też wybrała ten dział medycyny. Stara się tym samym, aby gabinet stomatologiczny dobrze kojarzył się małym pacjentom. To właśnie z nimi najbardziej lubi pracować. Dużą satysfakcję sprawia jej szczery uśmiech zadowolonego pacjenta, po wspólnym pokonaniu jego obaw związanych z leczeniem zębów. Dr Anna Greń lubi się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego po pewnym czasie pracy w zawodzie dentysty postanowiła zgłębić tajniki ortodoncji, kończąc 4-letnią specjalizację z tej dziedziny. Oprócz tego lubi jogę, psychologię, a to co najbardziej ją relaksuje to spacery z psem. W gabinecie stomatologicznym Trident zajmuje się, stomatologią ogólną dzieci i dorosłych oraz protetyką i endodoncją.
Lek. Dent. Agnieszka Szulik

W gabinecie stomatologicznym Trident zajmuje się endodoncją, stomatologią ogólną dzieci i dorosłych, protetyką.
Higienistka stomatologiczna Agnieszka Szczepanek

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim stażem w swoim zawodzie. W gabinecie stomatologicznym Trident wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej, takie jak: usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja. Asystuje podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Otacza swoją opieką również pacjentów ortodontycznych. Dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą w dziedzinie profilaktyki, podnosi ich świadomość dotyczącą zdrowia jamy ustnej.
Trident
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578  Katowice
NIP: 632-182-31-39
Design and implementation by ELEMENTUM2
Wróć do spisu treści