O NAS - Trident


Przejdź do treści
O nas
Gabinet stomatologiczny TRIDENT w Katowicach jest kierowany przez dr n. med. Agnieszkę Srebrzyńską, która jest specjalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. W gabinecie TRIDENT wykonujemy pełen wachlarz zabiegów chirurgicznych w jamie ustnej takich jak: usunięcia zębów, usunięcia ósemek czy zębów zatrzymanych, zabiegi przedprotetyczne, resekcje, implanty zębowe oraz wszelkie zabiegi ze wskazań ortodontycznych jak np.: odsłanianie zatrzymanych zębów, mikroimplanty ortodontyczne. Dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska jako lekarz specjalista ortodonta prowadzi leczenie zarówno dzieci jak i dorosłych przy pomocy aparatów ruchomych (wyjmowanych) jak i stałych, a także z wykorzystaniem aparatów nakładkowych Invisalign. W bardziej skomplikowanych przypadkach, w celu osiągniecia lepszych efektów leczenia oraz jego przyśpieszenia, dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska stosuje mikroimplanty ortodontyczne. Przeprowadza także leczenie skojarzone ortodontyczno–chirurgiczne w przypadkach sprowadzania zębów zatrzymanych.
Pozostali specjaliści gabinetu stomatologicznego TRIDENT otaczają pacjentów kompleksową opieką stomatologiczną, prowadząc leczenie ogólnostomatologiczne dzieci i dorosłych, wykonując uzupełnienia protetyczne czy leczenie endodontyczne z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu zaproponowany plan leczenia dostosowany jest do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Kameralna atmosfera gabinetu oraz stosowane najnowszych środków znieczulających powodują, że stres związany z leczeniem stomatologicznym ograniczany jest do minimum.
Naszymi pacjentami opiekuje się również wykwalifikowana higienistka stomatologiczna. Zajmuje się ona zabiegami higienizacyjnymi: usuwaniem kamienia, piaskowaniem zębów, fluoryzacją. Zwraca szczególna uwagę na dokładne usunięcie złogów nazębnych oraz na precyzyjne wypolerowanie czyszczonych powierzchni co zapobiega szybkiemu ponownemu gromadzeniu się osadów. Zadaniem higienistki stomatologicznej jest również edukacja pacjentów w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej.
gab2.jpg
gab3.jpg
gab4.jpg
gab5.jpg
Nasz zespół
Dr n. med. Agnieszka Srebrzyńska
Specjalista chirurg stomatolog
Specjalista ortodonta

Założycielka i właścicielka Gabinetu TRIDENT w Katowicach. W 2007 roku ukończyła studia stomatologiczne na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Po uzyskaniu dyplomu odbyła roczny staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. W latach 2008-2014 była słuchaczką studium doktoranckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcie studiów doktoranckich prowadziła ćwiczenia i wykłady dla studentów stomatologii z zakresu chirurgii stomatologicznej. W roku 2016 uzyskała stopień doktora nauk medycznych wyróżnioną pracą pt.: "Przydatność cyfrowej tomografii wolumetrycznej do oceny morfologii przedniego uzębionego odcinka części zębodołowej żuchwy."
W latach 2009-2014 odbyła szkolenie specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Ponieważ jej zainteresowania zawodowe  również skupiały się w dziedzinie ortodoncji, w latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne w tym kierunku uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Swoją wiedzę stale pogłębia na licznych wykładach i szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. W unikalny sposób łączy te dziedziny stomatologii, dając możliwość rozwiązywania trudnych przypadków klinicznych, wymagających leczenia skojarzonego. Prowadzi szkolenia praktyczne z dziedziny miniimplantów ortodontycznych dla lekarzy zajmujących się ortodoncją. Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign oraz Orthero. W gabinecie stomatologicznym Trident zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz ortodoncją.
Lek. dent. Justyna Misiek

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyła staż w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.  Obecnie nadal poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i konferencjach, szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz protetyki. W gabinecie stomatologicznym Trident zajmuje się stomatologią ogólną dzieci i dorosłych, endodoncją oraz protetyką i chirurgią stomatologiczną.
Higienistka stomatologiczna Agnieszka Szczepanek

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim stażem w swoim zawodzie. W gabinecie stomatologicznym Trident wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej, takie jak: usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja. Asystuje podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Otacza swoją opieką również pacjentów ortodontycznych. Dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą w dziedzinie profilaktyki, podnosi ich świadomość dotyczącą zdrowia jamy ustnej.
Higienistka stomatologiczna Agnieszka Krasówka

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu. W gabinecie zajmuje się profesjonalnym usuwanie kamienia i osadu nazębnego. Specjalizuje się w zakresie asysty na cztery ręce podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dba o to, by podczas wizyty czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Wróć do spisu treści